ball3d.pl

Oficjalne Polskie Centrum Ball 3D

Ekstraklasa, Puchar Polski, Reprezentacja

Polub naszą stronę na Facebooku
Ball 3D

Kolejne nowości na stronie

Pracowite ostatnie dni przyniosły kolejne zmiany na stronie. Po pierwsze: do istniejącej karty zawodnika dodałem również tabelkę z podsumowaniem jego występów w każdym turnieju. Wystarczy wejść na dowolnego zawodnika.

Po drugie: w każdym miejscu, gdzie jest nazwa turnieju (czyli chociażby na zakładce zawodnika), dodałem odnośnik do tego turnieju, wystarczy kliknąć nazwę i można obejrzeć wyniki.

Po trzecie i najważniejsze: stworzyłem analogiczną zakładkę dla klubów. W menu (Statystyki) jest link do strony Kluby, gdzie jest cała lista zespołów i liczb. Kliknięcie dowolnego klubu otworzy jego kartę. Zawiera się tam tak samo wykres z historią rankingu, podsumowanie występu w rozgrywkach i lista wszystkich meczów. Do tej podstrony można wejść z każdego miejsca w serwisie, gdzie jest nazwa klubu – tabele, terminarz, składy, statystyki, rankingi itd., dodałem na nich odnośniki.

Po czwarte: poprawiłem kilka drobnych błędów wyświetlania, które zauważyłem w powyższych miejscach.

To nie jest jeszcze wszystko, co chcę pokazać w tych miejscach. Brakuje mi chociażby w nowej tabelce informacji o osiągniętym wyniku w rozgrywkach (miejsce, jeśli to jest liga, lub faza, jeśli to jest puchar). Chciałbym też dodać na karcie zawodnika podsumowanie występów pogrupowane wg jego klubów (analogicznie jak jest dla rozgrywek) oraz tak samo na karcie klubu podsumowanie występów zawodników. Jednak teraz chyba zrobię sobie kilka dni przerwy od pracy na stronie.

PS. Wiem, że w telefonach strona wygląda źle, a coraz więcej osób chciałoby z tego korzystać. Niestety poprawa tego wymaga mnóstwa pracy, a chciałbym skończyć jeszcze parę rzeczy przed tym. Obiecuję jednak, że kiedyś na pewno się za to wezmę, bo od niedawna sam zacząłem używać smartfona w takich celach.

PPS. Jak komuś coś nie działa, to niech najpierw wciśnie CTRL+F5 (były pewne zmiany w CSS-ie), a jak wciąż nie działa, to niech pisze w komentarzu lub bezpośrednio do mnie na GG.

6 komentarzy

 1. Diaaz napisał(a):

  Świetne! Fajnie jakby można było w grze zobaczyć profil gracza i jego osiągnięcia w turniejach 🙂 Pogadaj o tym z Mańkiem!

 2. Errix napisał(a):

  Dobre było by też jakbyś dodał statystyki u zawodnika, mówiące ile ma łącznie wygranych, przegranych meczy itp.

 3. Krzysiek napisał(a):

  http://www.ball3d.pl/klub/X/ – są złe linki, gdy się klika obejrzyj w tabeli Mecze

 4. Yoohoo napisał(a):

  Woo, z tymi komentarzami to problem może być.
  Każdy może się pokazywać za takiego Dashiego, wolał bym system kont. Wszystko chodzi jak masło po bułce.

Dodaj komentarz (jeśli odpowiadasz na czyjś komentarz, kliknij "Odpowiedz na ten komentarz")

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *