ball3d.pl

Oficjalne Polskie Centrum Ball 3D

Ekstraklasa, Puchar Polski, Reprezentacja

Polub naszą stronę na Facebooku
Ball 3D

Zaczynamy nowy, piąty sezon ligowy 3v3

Nareszcie, po długiej przerwie powracamy do ligi 3v3. Na początek, pragnę wam przekazać garść informacji na temat najbliższej przyszłości.

Po pierwsze i najważniejsze, Woo-Cash nie będzie dostępny do 26.10. Co z tego wynika?
Sezon zaczynamy „na sucho”, to znaczy dopóki Woo nie wróci, nie będzie na stronie ball3d.pl żadnych informacji o turnieju. Nie będzie statystyk, tabel, składów, aktualizacji, i tak dalej. Terminarz wrzucę krótko po północy w widocznych miejscach, od jutra możecie już zacząć rozgrywać swoje mecze.
Jutro o 20 zamykam transfery. Gramy swoje mecze normalnie, i wysyłamy replaye na standardowy e-mail. Po powrocie Woo, wszystko zostanie uzupełnione.
Pamiętajcie, aby przed meczem dokładnie sprawdzić skład drużyny przeciwnej, jej transfery, i tak dalej. Wszystko zostanie z momentem aktualizacji strony sprawdzone, i ewentualne kary zostaną rozdane. Regulamin pozostaje niezmieniony w stosunku do poprzednich rozgrywek.

Po drugie, jedyny „poprawny” terminarz znajdziecie na naszej stronie, i na naszym forum. Jeżeli gdziekolwiek indziej znajdziecie inny terminarz i inne daty, na pewno będą to nieprawdziwe informacje. Krótko mówiąc, nie łączymy się z BEF’em póki co.

Po trzecie, Puchar Polski 3v3, rozpoczniemy z chwilą powrotu Łuu-kasza. Do tego momentu dozwolone są zapisy nowych drużyn.

Po czwarte, wszelkie zaległe nagrody za poprzednie turnieje zostaną wkrótce rozdane. Maniek miał przeprowadzkę, jednak w ciągu kilku dni powinien wrócić.

Po piąte
, z dniem dzisiejszym staje się aktywnym członkiem administracji. Możecie się do mnie zwracać z wszelkimi problemami i sporami.

Po raz pierwszy mamy trzy „dywizje”. To duży sukces, i liczymy na to, że będziemy mieli jak najmniej (a najlepiej wcale) walkowerów, i rozpadów drużyn. Zachęcamy także „streamerów” do transmitowania meczów i podawania nam informacji o datach.
To tyle. Czekajcie na terminarz, i jedziemy.

4 komentarze

  1. Yoohoo napisał(a):

    Cieszymy się kimb (kimbus pewnie ~_~). Co do tego, to ta liga nie wiem czy w ogóle dojdzie do końca. Z tego co wiem, będą walkowery. Cóż, próbować trzeba. PP #4 chyba nawet nie dokończony, półfinały rozegrane,a mecz #MwM# vs ( Zeta chyba ) nie. No a po co? Nikomu nie zależało, Limak olal balla, tak samo jak jego cały skład.

  2. Slodka napisał(a):

    Yoohoo, ale on nie dostanie kary, bo jak widzisz cala administracja balla jest jak marionetki w rekach boga, choc tak naprawde moze im nagwizdac.

Dodaj komentarz (jeśli odpowiadasz na czyjś komentarz, kliknij "Odpowiedz na ten komentarz")

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *